Home / Trenčín / Mestské zásahy / PARČÍK V HISTORICKOM CENTRE

PARČÍK V HISTORICKOM CENTRE

PARČÍK V HISTORICKOM CENTRE

Pridané 09/09/2013

Projekt je zameraný na využitie priestoru v parčíku, cez ktorý vedie cesta smerom ku Farskému kostolu Narodenia Panny Márie.

Parčík sa nachádza v historickom centre mesta Trenčín. V ňom je väčšia nevyužitá betónová plocha s lavičkami, ktorú je možné využiť na voľno-časové aktivity. V projekte sú navrhnuté dva prvky, a to šachovnica, ktorá je namaľovaná na pôvodnom podklade a betónový ping-pongový stôl umiestnený nižšie. V rámci vizuálnej stránky sa navrhuje premaľovanie steny budovy, ktorej fasáda je momentálne znehodnotená grafitmi.

Miroslava Šteflovičova,

Študentka Slovenskej technickej univerzity na Ústave manažmentu s odborom Priestorové plánovanie.

 

Monika Šteflovičova

Študentka Slovenskej technickej univerzity na Ústave manažmentu s odborom Priestorové plánovanie a Ekonomickej univerzity v Bratislave na Fakulte medzinárodných vzťahov. V súčasnosti spolupracuje s finančnou spoločnosťou OVB, v rámci ktorej získala certifikát od NBS. K jej úspechom patri 2. miesto v medzinárodnej súťaži Comenius, kde bol v Holandsku prezentovaný projekt na tému Solar energy as an alternative for fossil fuels a 3. miesto v krajskom kole SOČ na tému Biomedicínske aplikácie materiálov na baze fosforečnanov vápenatých.

PARČÍK V HISTORICKOM CENTRE
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.

Comments

Log in or create a user account to comment.